Skip links

PASLAUGOS

Ilgalaikis makiažas

Ilgalaikis makiažas kitaip dar vadinamas permanentinis makiažas, mikropigmentacija, mikroimplantavimas, kontūrinis makiažas,  dermopigmentacija arba tatuažas yra kosmetinė procedūra taikoma, norint atlikti veido bruožų koregavimą ar ryškinimą, kai į epidermį  specialaus adatinio aparato pagalba implantuojama pageidaujamos spalvos pigmentas ir sukuriamas ilgalaikis kosmetinis efektas. Medicininiais tikslais atliekama tiek moterims tiek vyrams, kai po persirgtų ligų prarandami plaukeliai, sergant Alopecia.

Antakių Permanentinis makiažas

Antakių Ilgalaikis makiažas, atliekama technika parenkama atsižvelgiant į Jūsų veido bruožus, odos, plaukų spalvą, Jūsų pageidavimą. Skirtingos technikos skiriasi net tik kaina bet ir išgaunamu efektu, kokio rezultato, natūralesnio ar ryškesnio Jūs norite.

Antakių Permanentinio makiažo atlikimo technikos:

 • Ilgalaikis Klasikinis antakių tušavimas, tai – tankus, pilnas antakio užpildymas pigmentu, kuris atrodys itin ryškiai ir džiugins jus net iki 3metų. Tinka moterims, kurios kasdien naudoja daugiau makiažo priemonių, stengiasi atrodyti išskirtinai iššaukiančiai.
 • Antakių Ombre technika leidžia atkartoti vaizdą natūraliai atrodančio, vešlesnio antakio, pereinančio iš tamsesnės į šviesesnę spalvą, tarp dviejų ar daugiau skirtingų spalvų. Išgaunami natūralūs vos paryškinti antakiai. Išliekamumas iki 1,5 metų.
 • Ilgalaikis Antakių šešeliavimas panašiai kaip ir Ombre, atlikimo principas yra šešėliavimas, kai iš tamsaus tono nuosekliai pereiname į šviesesnį to paties atspalvio toną. Galutinis rezultatas – visiškai natūraliai atrodantys antakiai tarsi būtų padažyti šešėliais, jokio įrėminimo. Korekciją rekomenduojama atlikti iki 1,5 metų.
 • Antakių plaukelinė technika sukuriamas natūralių plaukelių augimo vaizdas, kuris puikiai derinamas su šešeliavimu. Tačiau tinka tik sausą odą turinčioms klientėms. Išliekamumas iki 8 mėn.

Akių vokų Ilgalaikis makiažas

Akių vokų ilgalaikis kontūras suteikia elegancijos, ryškumo akims, veidui, sutaupo jūsų brangaus laiko. Nenuostabu, kad moterys žavisi šia procedūra. Atliekama technika parenkama atsižvelgiant į Jūsų veido bruožus bei pageidavimą. Esant su lęšiais ir priaugintomis blakstienoms, procedūra negalima.

Akių vokų Ilgalaikio makiažo atlikimo technikos:

 • Klasikinė akių vokų linija, tai – klasikinis juodas aštrus aiškus su išreikšta ,,uodegėle’’, didesnis ar mažesnis pravedimas virš blakstienų.
 • Akių vokų pravedimas tarp blakstienų/ tušo efektas. Atliekamas tik blakstienų augimo linijoje, užpildant blakstienų augimo erdvę. Atrodo ypač natūraliai, tačiau optiškai padidina blakstienų tankumą, suteikia akiai ryškumo.
 • Puri akių vokų linija/pieštuko efektu, daroma virš blakstienų, panašiai kaip ir klasikinė linija, tik daug minkštesnė, lyg būtų pravesta lengvu šešėliu, atrodo itin natūraliai.
 • Akių vokų šešeliavimas atliekamas keliomis spalvomis nuosekliai pereinančiomis iš tamsesnės į šviesesnę, norinčioms ryškumo.Tai, daugiau, vakarinis makiažas.

Lūpų Permanentinis makiažas

Lūpų Ilgalaikis makiažas puikus būdas sutaupyti laiko, pakoreguoti Jūsų lūpų formą, simetriją, atspalvį. Ši procedūra nėra skirta lūpų padidinimui. Paryškinus kontūrą, vizualiai lūpos tampa putlesnės, ryškesnės, išraiškingesnės. Atliekama technika parenkama, atsižvelgiant į Jūsų veido bruožus bei Jūsų pageidavimą.

Lūpų Permanentinio makiažo atlikimo technikos:

 • Lūpų kontūras pati seniausia technika, kai norima pakoreguoti lūpų asimetriją, kontūrą po persirgtos lūpų puslelinės. Arba, tiesiog, pabrėžti ar paryškinti lūpų kontūrą.
 • Lūpų tušavimas/ lūpų dažų efektas, kai Ilgalaikis lūpų makiažas atliekamas pigment, padengiant visas lūpas. Jūsų lūpos visad atrodys kaip padažytos lūpdažiu.
 • Lūpų šešeliavimas atliekamas keliomis spalvomis nuosekliai pereinančiomis nuo kontūro linijos iš tamsesnės į šviesesnę, suteikia lūpoms putlumo įspūdį. Lūpos atrodo natūraliai paryškintos.
 • Lūpų akvarele išgaunama natūrali sveikų lūpų spalva. Atliekama vienodai švelniai padengiant visas lūpas , nepabrėžiant lūpų kontūro.Tinka subtilumą vertinančioms moterims.

Kita informacija

Ilgalaikis makiažas

Procedūra

Ilgalaikis makiažas

Atmintinė

Ilgalaikis makiažas

Medicina