Ilgalaikis Permanentinis makiažas | Klaipėda | Kaina | +37069815160

Pirm. - Šešt.: 09:00 - 17:00

Šiuo metu: UŽDARYTA

+37069815160

S. Daukanto g. 33, Klaipėda

PASLAUGOS

Ilgalaikis makiažas

Ilgalaikis makiažas kitaip dar vadinamas permanentinis makiažas, mikropigmentacija, mikroimplantavimas, kontūrinis makiažas, dermopigmentacija arba tatuažas yra kosmetinė procedūra taikoma, norint atlikti veido bruožų koregavimą ar ryškinimą, kai į epidermį specialaus adatinio aparato pagalba implantuojama pageidaujamos spalvos pigmentas ir sukuriamas ilgalaikis kosmetinis efektas. Medicininiais tikslais atliekama tiek moterims tiek vyrams, kai po persirgtų ligų prarandami plaukeliai, sergant Alopecia.

ANTAKIŲ PERMANENTINIS MAKIAŽAS

Antakių Ilgalaikis makiažas, atliekama technika parenkama atsižvelgiant į Jūsų veido bruožus, odos, plaukų spalvą, Jūsų pageidavimą. Skirtingos technikos skiriasi net tik kaina bet ir išgaunamu efektu, kokio rezultato, natūralesnio ar ryškesnio Jūs norite.

Skaityti plačiau...

AKIŲ VOKŲ ILGALAIKIS MAKIAŽAS

Akių vokų ilgalaikis kontūras suteikia elegancijos, ryškumo akims, veidui, sutaupo jūsų brangaus laiko. Nenuostabu, kad moterys žavisi šia procedūra. Atliekama technika parenkama atsižvelgiant į Jūsų veido bruožus bei pageidavimą. Esant su lęšiais ir priaugintomis blakstienoms, procedūra negalima.

Skaityti plačiau...

LŪPŲ PERMANENTINIS MAKIAŽAS

Lūpų Ilgalaikis makiažas puikus būdas sutaupyti laiko, pakoreguoti Jūsų lūpų formą, simetriją, atspalvį. Ši procedūra nėra skirta lūpų padidinimui. Paryškinus kontūrą, vizualiai lūpos tampa putlesnės, ryškesnės, išraiškingesnės. Atliekama technika parenkama, atsižvelgiant į Jūsų veido bruožus bei Jūsų pageidavimą.

Skaityti plačiau...