Medicina - Saugi Ilgalaikio makiažo procedūra | Klaipėda

Pirm. - Šešt.: 09:00 - 17:00

Šiuo metu: ATIDARYTA

+37069815160

S. Daukanto g. 33, Klaipėda

MIKROPIGMENTACIJOS PROCEDŪROS SAUGUMAS

Ilgalaikis makiažas – intervencinė procedūra , kurios metu pažeidžiamas odos vientisumas ir prieš, kurią kiekviena moteris turėtų pasidomėti savo sveikatos saugumu:

  • Kur atliekamas Permanentinis makiažas – ar tai bus patalpa atitinkanti LR higienos reikalavimus.
  • Kas atliks Ilgalaikį makiažą – ar tai medikas, sertifikuotas meistras su darbo patirtim.
  • Kaip bus atliktas Ilgalaikis makiažas – ar kvalifikuotai , atsakingai, saugiai, laikantis LR Higienos normų, su aukščiausios kokybės priemonėmis.
  • Atlikdamas Permanentinį makiažą, meistras privalo mūvėti vienkartines pirštines, po procedūros jas išmesti.
  • Permanentinio makiažo negalima atlikti: asmenims iki 18 metų be raštiško tėvų arba globėjų sutikimo, asmenims apsvaigusiems nuo alkoholio ar narkotikų.
  • Būtina laikytis Lietuvos higienos normos HN 117:2007 reikalavimų.
  • Darbinė aplinka turi būti švari : šiame kabinete negali būti atliekamos tokios kosmetologinės procedūros kaip – depiliacija, manikiūras – pedikiūras, plaukų kirpimas ir kt.
  • Procedūrai privalu naudoti tik vienkartines, sterilias, kokybiškas priemones.
  • Ilgalaikis makiažas atliekamas su aukščiausios kokybės pigmentais, kurie nealergizuoja, nekeičia spalvos ir atitinka ES kokybės reikalavimus.

Todėl Ilgalaikio makiažo meistrą rekomenduojama pasirinkti labai atsakingai, geriausiai su rekomendacijomis. Rekomenduojama pas pasirinktą Ilgalaikio makiažo meistrą, prieš Permanentinio makiažo procedūrą, atvykti konsultacijai, pasižiūrėti aplinką, pasikalbėti, pasiklausti kaip bus atliekamas Ilgalaikis makiažas, kokiomis priemonėmis, aptarti Jums rūpimus klausimus. Ir tik tada priimti tinkamą sau sprendimą.

HERPES SIMPLEX VIRUSAS (PŪSLELINĖ)

Tai – virusas, sukeliantis lūpų, juosmens ar lyties organų pūslelinę. Labiausiai paplitusi yra HSV-1 viruso forma – herpes labialis, sukelianti lūpų pūslelinę. Kai kurie iš mūsų nenutuokia, esantys viruso nešiotojai. Susilpnėjus imunitetui dėl netinkamos mitybos, streso, sunegalavus, peršalus, padauginus alkoholio ar vėjui ir saulei nugairinus veidą, pajuntamas herpeso poveikis. Herpeso virusas įsitaiso nerviniuose mazguose, limfocituose, seilių liaukose ir organizme išlieka visą gyvenimą. Rudenį ir žiemą virusas gali „pabusti” dėl peršalimo, vasarą – dėl saulės ir karščio poveikio.Susidarius palankioms sąlygoms, virusas pasireiškia vis tose pačiose vietose. Inkubacinis periodas gali trukti 2 – 21 dieną. Atsiranda vandeningų puslelių, kurios gali susilieti į vientisą darinį. Juntamas deginimas, tempimas. Gali padidėti limfmazgiai, pakilti temperatūra. Žaizdelės ilgainiui užsitraukia šašais, gyja 1-3 savaites. Gydoma acikloviro turinčiais ir džiovinamaisiais tepalais (Acic, Aciclostad, Zovirax), Carbosan geliu. Galima vartoto Acic geriamas tabletes. Carbosan žaibiškai sustabdo plitimą. Klientės, turinčios lūpų pūslelinę Herpes virusą, dažnai baiminasi dėl lūpų Permanentinio makiažo. Šioms klientėms, dažniausiai, lūpų Ilgalaikis makiažas būtinas, nes, dažnai besikartojantis virusas, visiškai išblukina lūpų kontūrą, bei natūralų pigmentą. Mikropigmentacija galima tik pagijus. Jei planuojama ne lūpų mikropigmentacija, procedūra galima, nelaukiant kol sugis pūslelinės vietoje likęs randelis. Jei lūpų – reikia išlaukti, kad kiek įmanoma labiau pašviesėtų randas. Šis virusas yra pagrindinė Ilgalaikio makiažo procedūros komplikacija. Esant stipriai imuninei sistemai, net ir turint šį virusą, po Mikropigmentacijos procedūros, jis neiškyla.

KONJUKTYVITAS

Tai – akių junginės uždegimas. Gali būti ūmus arba lėtinis. Ligą sukelia daug skirtingų priežasčių. Infekcinį konjuktyvitą sukelia bakterijos ar virusai, alerginį – įvairūs alergenai – žiedadulkės, gyvūnų kailis, vaistai ar kosmetika. Konjuktyvitas gali atsirasti dėl kitų akies ar organizmo ligų. Nors sukėlėjai gali būti skirtingi, liga pasireiškia panašiais simptomais. Ūmus konjuktyvitas dažniausiai prasideda vienoje akyje ir greitai persimeta į kitą. Akį skauda, niežti, atsiranda pojūtis, lyg į ją būtų įkritęs svetimkūnis. Akys parausta, ašaroja, patinsta vokai, atsiranda gausių išskyrų (traškanų). Rytais būna sunku atsimerkti, nes vokai sulimpa dėl jų kraštuose sudžiūvusių išskyrų. Išskyros gali būti ne tik pūlingos, bet ir gleivingos, vandeningos. Gali pasireikšti bendro negalavimo požymiai – karščiavimas, gerklės skausmas, padidėję limfmazgiai. Liga tęsiasi 1-2 savaites, esant virusiniam konjuktyvitui – ilgiau. Alerginis konjuktyvitas tęsiasi 1-4 savaites ir kartojasi kiekvieną kartą susidūrus su alergenu. Sunkesniais atvejais konjuktyvitas gali komplikuotis ragenos uždegimu ar net ragenos opa. Konjuktyvito gydymas priklauso nuo ligos sukelėjo. Tai gali nustatyti tik gydytojas oftalmologas. Po akių vokų mikropigmentacijos ši liga paprastai nepasireiškia, jeigu yra tinkama po procedūrinė priežiūra.