Skip links

PASLAUGOS

Ilgalaikio makiažo šalinimas
Tattoo šalinimas

Atliekamas specialiomis Ilgalaikio makiažo / Tattoo šalinimo priemonėmis arba lazeriu. Parinksime tik jūsų individualiu atveju tinkamiausią šalinimo metodą! Ilgalaikio makiažo šalinimas, Tattoo išėmimas gali būti atliekamas visose kūno vietose.

TATTOO ŠALINIMAS LAZERIU

Lazeris  veikia itin trumpų, bet didelę energiją išskiriančių bangų pulsavimu į probleminę vietą taip susmulkindamas pigmento daleles, kurios lengvai pašalinamos iš organizmo.

Ilgalaikio makiažo šalinimas lazeriu ( procedūrų skaičius) gali trukti priklausomai nuo pigmento, esančio odoje, kiekio ir gylio. Todėl, pilnas pigmento pašalinimas gali trukti ilgesnį laiką ir prireikti  nuo 1-10 ir daugiau procedūrų. Tai- saugi procedūra, kurios metu nepažeidžiamas odos vientisumas, galimas tik patinimas, paraudimas, praeinantis per porą dienų. Ilgalaikio makiažo šalinimas lazeriu gali būti kartojamas ne anksčiau, kaip kas šešias savaites. Naujas antakių Ilgalaikis makiažas, lūpų Ilgalaikis makiažas, akių vokų Ilgalaikis makiažas arba Tattoo atliekama praėjus, mažiausiai dviem mėnesiams po to, kai buvo atliktas paskutinis Ilgalaikio makiažo šalinimas. Procedūros trukmė apie 20min.

PIGMENTO ŠALINIMAS PRIEMONĖMIS

Ilgalaikio makiažo šalinimas  specialiomis šalinimo priemonėmis atliekamas Permanentinio makiažo aparatu, į odą įvedant druskos pagrindo ECURI priemonę, kuri skatina pigmento išstūmimą iš odos.

Ilgalaikio makiažo šalinimas specialia priemone ( neutralaus Ph) yra saugus, todėl oda sugyja greitai ir lengvai. Ši šalinimo priemonė gali būti naudojama bet kuriai Ilgalaikio makiažo išėmimo arba korekcijos procedūrai, tatuiruotės bet kurioje kūno vietoje išėmimui. Ilgalaikio makiažo Išėmimo procedūra trunka iki valandos.

Kitas Ilgalaikio makiažo šalinimas atliekamas vokiečių gamintojo BLUR  saugia šalinimo priemone, kuri periodiškai atliekant, blukina pigmentą, o su laiku visiškai  jį pašalina. Gijimas neskausmingas, po savaitės nusilupa nedidelis šašelis. Ilgalaikio makiažo šalinimas yra kartojamos kas mėnesį. Procedūrų skaičius priklauso nuo kiekvieno individualaus atvejo.

Naujas antakių Ilgalaikis makiažas, lūpų Ilgalaikis makiažas, akių vokų Ilgalaikis makiažas atliekama, praėjus mažiausiai dviem mėnesiams po to, kai buvo atliktas paskutinis Ilgalaikio makiažo šalinimas.

Kita informacija

Šalinimas

Procedūra

Šalinimas

Atmintinė

Šalinimas

Medicina