NEMOKAMA ILGALAIKIO MAKIAŽO KONSULTACIJA!

Pirm. - Šešt.: 09:00 - 17:00

Šiuo metu: UŽDARYTA

+37069815160

S. Daukanto g. 33, Klaipėda

GROŽIO PROCEDŪROS

Kosmetika

Veido procedūros atliekamos tik su profesionalia, kokybiška ir efektyvia kosmetika, kas garantuoja procedūrų efektyvumą bei jūsų komfortą.

GUINOT kompanija gyvuoja daugiau nei 40 metų ir yra viena iš pasaulio profesionalios kosmetikos gamintojų lyderių. GUINOT kompanija pirmoji sukūrė odos priežiūros priemones su 56 biologiškai aktyviais komponentais, kurie gyvybiškai svarbūs ląstelių atsinaujinimui. Visi GUINOT produktai yra sukurti be parabenų ir GMO, todėl oda juos puikiai toleruoja. GUINOT siūlo unikalią odos priežiūrą, su kuria išsipildo kiekvieno svajonė: ištisus metus lygi, pailsėjusi ir skaisti oda, lyg ką tik grįžus po atostogų.

Anna Lotan biokosmetikos laboratorijos kuria produktus jau daugiau nei keturis dešimtmečius. Šie produktai atspindi įkūrėjos Annos Lotan asmeninį požiūrį ir odos priežiūros filosofiją per 50 aktyvios kosmetikės ir pedagogės veiklos metų. Visi produktai yra sukurti pagal odos medžiagų apykaitą, įvairių tipų poreikius ir pagrindinę funkciją – apsauginį išorinį kūno barjerą. Šiandien Annos Lotan Tyrimų ir plėtros padalinys kuria naujos kartos produktus taikydamas revoliucinę veikliųjų medžiagų tiekimo sistemą, pagrįstą jūrine nanotechnologija.

EXEPTION tai - nauja produktų linija, atidžiai sukurta profesionalams - pylingai ir odos atsinaujinimą skatinančios priemonės, mezoterapija, odos užpildai. Cheminiai odos šveitikliai yra efektyviausios odos atsinaujinimo procedūros - dažniausiai šios procedūros taikomos esant odos hiperpigmentacijai, nuo raukšlių ir prieš odos senėjimą, aknę. Ekseption linijos šveitikliai naudoja naujausios kartos rūgštis - polihidroksirūgštis (PHA), tarp jų laktobioninę rūgštį ir gliukonolaktoną, kurie sumažina odos sudirgimą, suteikia daugiau komforto ir geresnius rezultatus, nei procedūros atliekamos su AHA rūgštimis. PHA rūgštys derinamos su kitomis rūgštimis, o taip pat odos regeneraciją stimuliuojančiomis medžiagomis, kaip hialurono r., peptidai.